Informace pro 1. ročníky

Dne . Umístěno v sekci: Zprávy pro studenty

Dne 17. 9. 2018 lze vyzvednout ISIC karty a čipové karty od 12:00 - 13:00 hodin.
V ostatních dnech od 8:00 - 9:00 hodin.
Pro kombinované studium jsou čipové karty k vyzvednutí v pátek 21. 9. 2018 od 12:00 - 13:00.
V ostatních časech je studijní oddělení zavřené.

Pozvánka na 218. zasedání AS FP TUL

Dne . Umístěno v sekci: Aktuality AS

V pátek 7. září 2018 se od 9.00 v zasedací místnosti DFP uskuteční 218. zasedání akademického senátu naší fakulty. Na pořadu jednání je především vyhlášení doplňovacích voleb do komory studentů a schválení dvou interních předpisů – statutu a disiplinárního řádu.

Pozvánka

Imatrikulace

Dne . Umístěno v sekci: Zprávy pro studenty

POZVÁNKA na SLAVNOSTNÍ IMATRIKULACE STUDENTŮ 1. ROČNÍKU FAKULTY PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÉ TECHNICKÉ UNIVERZITY V LIBERCI.

pozvánka

Společník pro Matěje

Dne . Umístěno v sekci: Nabídka zaměstnání nebo brigády

Ahoj jmenuji se Matěj, je mi 6let a mám dětskou mozkovou obrnu, což znamená že mě moje tělo moc neposlouchá, nemohu si hrát a dovádět jako většina dětí.nemohu se moc hýbat, nechodím, jen se na zemi koulim a plazím,s dopomocí si mohu hrát i v sedě,potřebuji se vším pomoci, včetně jidla, oblékání...Rad si povídám, jezdím na výlety, k vodě, na koncerty, poslouchám hudbu, hlavně mám rád hru na kytaru, hraji si s autaky, telefony, řídím volant, chtěl bych i stavět kostky, naučit se hodiny,lépe sedět a ovládat ruce a nohy,abych mohl více věcí zvládnout sám, k tomu by se mi hodil nějaky parťák,který by se mi chtěl věnovat,když nebudu zrovna ve školce,kde jsem jinak do 16h, když budou chtít jít rodiče někam s kamarády nebo někoho kdo by s námi jel společně na nějaký výlet i o víkendu.Mám totiž ještě 2 mladší bráchy a rodiče potřebují občas pomoci,aby s námi vše zvládli.nejlepe kdyby se našel nějaký student, který by chtěl se mnou i formou hry cvičit a pomáhal mi,abych byl víc soběstačný.praxe není nutná, vše zaučíme.odměna dle dohody. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 773691849. Těšìme se na tebe

Setkání se Stanislavem Motlem

Dne . Umístěno v sekci: Co se děje na fakultě

Srdečně Vás zveme dne 22. 8. 2018 v 16.30h do Oblastní galerie Liberec na promítání dokumentárního filmu "Čekání na smrt" (natočeného podle knihy Stanislava Motla "Svědek z cely smrti") a následnou diskusi s jeho tvůrcem Stanislavem Motlem. Akce se koná v rámci semináře Česko-slovenské vztahy 22. - 24. 8. 2018.

Pozvánka

Výstava - Setkání v krajině

Dne . Umístěno v sekci: Co se děje na fakultě

Tímto Vás srdečně zveme na zahájení výstavy "Setkání v krajině", které se uskuteční v úterý 28. srpna 2018 v 17 hodin v Univerzitní galerii N v Jablonci nad Nisou (Jehlářská 14/520).

Výstavu uvede:        PaedDr. ICLic. Michal Podzimek, Ph.D., Th.D.
Hudbou doprovodí:  Mgr. Vilém Valkoun

Výstava potrvá od 28. 8. 2018 do 16. 9. 2018.

Pozvánka