Společník pro Matěje

Dne .

Ahoj jmenuji se Matěj, je mi 6let a mám dětskou mozkovou obrnu, což znamená že mě moje tělo moc neposlouchá, nemohu si hrát a dovádět jako většina dětí.nemohu se moc hýbat, nechodím, jen se na zemi koulim a plazím,s dopomocí si mohu hrát i v sedě,potřebuji se vším pomoci, včetně jidla, oblékání...Rad si povídám, jezdím na výlety, k vodě, na koncerty, poslouchám hudbu, hlavně mám rád hru na kytaru, hraji si s autaky, telefony, řídím volant, chtěl bych i stavět kostky, naučit se hodiny,lépe sedět a ovládat ruce a nohy,abych mohl více věcí zvládnout sám, k tomu by se mi hodil nějaky parťák,který by se mi chtěl věnovat,když nebudu zrovna ve školce,kde jsem jinak do 16h, když budou chtít jít rodiče někam s kamarády nebo někoho kdo by s námi jel společně na nějaký výlet i o víkendu.Mám totiž ještě 2 mladší bráchy a rodiče potřebují občas pomoci,aby s námi vše zvládli.nejlepe kdyby se našel nějaký student, který by chtěl se mnou i formou hry cvičit a pomáhal mi,abych byl víc soběstačný.praxe není nutná, vše zaučíme.odměna dle dohody. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 773691849. Těšìme se na tebe

Volná pracovní místa v ZŠ a MŠ Dolní Poustevna

Dne .

  • Učitelka mateřské školy
  • Učitel / učitelka matematiky, fyziky a informatiky
  • Asistent / asistentka pedagoga na II. stupni ZŠ

Bližší informace na webových stránkách školy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hledá se brigádník/brigádnice

Dne .

Firma VESPA TRADING s.r.o., zabývající se internetovým prodejem zboží, hledá studenta/studentku ze Slovenska.
Pracovní náplň: překlad webových stránek z českého jazyka do slovenského jazyka.
Zájemci mohou firmu kontaktovat na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo mobil: 776562958.